ניווט באתר > דף הבית>פסטיבל קיץ | צעיר בעיר 2018

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

פסטיבל קיץ | צעיר בעיר 2018

מידע כללי

קיץ צעיר בעיר

קיץ 2018 -פסטיבל קיץ גדוש אירועים מחכה לנוער

 

עיריית אשדוד, מחלקת הנוער בחברה העירונית לתרבות ופנאי, ומועצת התלמידים והנוער העירונית, בשיתוף "עיר הילדים והנוער" במנהל חברה ונוער של משרד החינוך, הכינו לבני ובנות הנוער בעיר קיץ גדוש בסמינרים, מפגשים חברתיים סביב נושאי אקטואליה וערכים ,טיולים ,מחנות, לילות לבנים במרכזים הקהילתיים וכמובן מסיבות והופעות!

 

שריקת הפתיחה החגיגית של אירועי הקיץ לנוער החלה במסיבת "ROOF TOP" איכותית, על גג הסוואט סטאר, שם חיכתה לברי המזל שרכשו כרטיסים (מוזלים ב- 10 ₪ בלבד לכל אירוע נוער!!!) בריכה צוננת ומרווחת. את המסיבה פתח DJ עידו מורלי, האשדודי ואח"כ עלה להופיע סטפן שהקליפ החדש שלו לשיר "Comme Ci Comme ça" ("ככה ככה"), שיצא רק לפני כשבוע וכבר זכה לכ-2.5 מיליון צפיות. סטפן לא אכזב והציג מופע מלהיב ומלא אנרגיה. אחריו עלה לנגן DJ עידו שוהם, שהקפיץ את הרוקדים ברחבה ובבריכה-הכרטיסים נמכרו במלואם תוך 24 שעות וכ- 400 בני ובנות נוער הגיעו לפתוח את הקיץ בחגיגת מוזיקה וברוח טובה.

 

בשל הגיוון הרב של בני הנוער בעיר, נבנתה תכנית הנותנת מענה רחב ככל הניתן כדי לעודד צריכת פנאי ובילויים בתוך העיר. תכנית הקיץ נבנתה בשיתוף מועצת התלמידים והנוער העירונית, שערכו סקר בקרב בני הנוער, בו נבדק מי הם האומנים אותם יבקשו בני הנוער לראות, ואילו פעילויות הכי מעניינות אותם כדי להביא לבני הנוער באשדוד את השמות החמים ביותר בתעשייה במהלך חודשי הקיץ- אירועים מושקעים ומותאמים להנאתם של בני הנוער.

 

ובכן, מה צפוי לנו בהמשך?

המסיבה הכי גדולה בעיר צפויה במתחם צעירים ברחוב מרטין בובר ביום שני, 20.8 החל מהשעה 19:00 עם הצמד איב אנד ליר והזמר איתי לוי.

יום למחרת 21.8, החל מהשעה 19:00 ובאותו המקום יעלו לבמה עידו בי צוקי (באנגלית: Ido B Zooki) הרכב היפ הופ, הארדסטייל, טראנס ומוזיקה אתנית מתל אביב, והוא כולל את עידו בן דב (Ido B) וצוק אלגזי (Zooki), שניהם מפיקים, פרפורמרים, זמרים, פזמונואים ודי-ג'יים אשר גדלו במודיעין. כמו כן יופיע הזמר מוטי טקה, דיג'י ג'ובי – על הבמה ג'ובי הוא הדבק בין הקהל לאמנים כ-MC היחיד בישראל הוא מביא את חו"ל באמצעות יכולת הנחיה המצוינות שלנו, השליטה בקהל וניהול הערב, תכונות אלו הביאו אותו לקדמת הבמה לשמש כמנהל האמנותי בהופעות רבות עם טובי האומנים של ישראל וכמובן די.ג'י סקאזי, מהגדולים בתחומו בעולם ויקיר המסיבות של אשדוד, שייתן בראש בקצב אורבני.

 

מחיר כניסה 10 ₪ בלבד לכל אירוע .מכירת כרטיסים:

בימים ראשון-חמישי במקומות הבאים, בין השעות 10:00-18:00 במרכז העירוני לנוער, שד' וייצמן 18, טל':08-8521114,

בשעות 14:00-20:00 בדוכן 'קיץ אשדוד לנוער ',קניון סימול, שער העיר(מול דל-פסטו).

רוצים להתעדכן? מידע בדף הפייסבוק "קיץ שכולו נוער"

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
20/08/2018
ט׳ בֶּאֱלוּל תשע״ח
שני
19:00-21:00
מתחם הצעירים, רחוב מרטין בובר 10 פרטים בטלפון
21/08/2018
י׳ בֶּאֱלוּל תשע״ח
שלישי
19:00-21:00
מתחם הצעירים, רחוב מרטין בובר 10 פרטים בטלפון