ניווט באתר > דף הבית>יחד | תערוכת אמנים

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

יחד | תערוכת אמנים

מידע כללי

 

"יחד" 2018

תערוכת קבוצתית לאמני אשדוד.

19 אמנים שהצטרפו השנה לאגודת אמני אשדוד יציגו מיצירותיהם בגלריה העירונית לאמנות.

מידי שנה, כחלק ממסורת ארוכת שנים, עורכת אגודת אמני אשדוד תערוכה לכבוד האמנים אשר התקבלו באותה שנה לשורותיה. מטרת התערוכה להציג מצד אחד את קולו האותנטי של כל אמן ומצד שני את הפסיפס המרתק והססגוני של אמנים היוצרים בתחומים ובז'אנרים שונים: אבסטרקט, פיגורטיבי, רטרו ועכשווי.
"יחד" היא תערוכה קבוצתית של אמני אשדוד אשר התקבלו לשורות האגודה בשנת 2018 ומציגה את עבודותיהם של 19 אמנים מוכשרים במגוון חזותי מרתק של יצירות הן בשל תחומי האמנות השונים: ציור, פיסול, אמנות הזכוכית, פסיפס ויטראז' ויודאיקה והן בשל היישום השונה של הטכניקות האומנותיות. התערוכה מאפשרת הצצה לעבודותיהם של האמנים , איש איש בשפתו האישית ובסגנונו הייחודי , המביע את רגשותיו ותפיסת עולמו. הסופר, פול אוסטר סובר כי המאפיין את "האמן – הבלש" כאדם שמסתכל, שמקשיב, שנע בין ובתוך החפצים והאירועים בחיפוש אחר קו של מחשבה, של רעיון שיקשור בין הדברים ויקנה להם משמעות. אוצרת התערוכה, מירי גרינבאום מספרת שכחלק מתהליך האוצרות של תערוכת "יחד", נפגשה עם האמנים בביתם ובסטודיו שלהם ומצאה בכל אחד מהם את מאפייני ה"אמן – הבלש" של פול אוסטר. בזכות מאפיינים אלה, כל אחד מהאמנים מצליח לתת ביטוי ביצירותיו למחשבות, לרעיונות ובעיקר לרגשות שלהם וכך מעניקים לכל מבקר בתערוכה אפשרות הצצה לעולמם ולהתרשם מהשקפת עולמם האישית של האמנים.
האמנים המשתתפים בתערוכה: אטלי מרילין, אלטחן אסטלה, בוקובזה לב אודיל, בן עמי גבריאל, גבל יהודית, גולדמן מלכה, הול איתן, טימור פקר רינה, טראמר ליאה, יובל שארה, כהן צבי, לוברסקי יבגניה, מאיר יוסי, משעלי ג'ו, פלד רון נילי, פרץ ואלרי, ציפמן שרה, קלמיס אילנה ושמעון ריטה.

 

פתיחת התערוכה: " יחד ". אוצרת התערוכה: מירי גרינבאום. יום רביעי 01.08.2018 בשעה 19.30 , "דואט" –הגלריה העירונית לאמנות, בקניון לב אשדוד .

התערוכה ננעלת בתאריך 4.10.18.

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
01/08/2018
כ׳ בְּאָב תשע״ח
רביעי
19:30-21:00
דואט-גלריה עירונית לאמנות, קניון עופר, לב אשדוד ללא תשלום לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: