ניווט באתר > דף הבית>לא רואים ממטר | סטנדאפ שנון ומרגש

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

לא רואים ממטר | סטנדאפ שנון ומרגש

מידע כללי

 

"לא רואים ממטר" או המדריך לעיוור המתחיל.

אביחי אוחנה ואיתם ישראלי כבדי הראייה ויוצאי תכנית הריאליטי 'האח הגדול' חברו למופע סטנד- אפ מרגש, שנון ומצחיק על חיים ללא גבולות זוכה האח הגדול העונה השמינית, אביחי אוחנה עושה צעד חדש בקריירה וחובר לקולגה מעונה הרביעית של האח הגדול למופע סטנד אפ מעצים.

מאז שיצא מדלתות הבית הסגור כזוכה העונה האחרונה ב"קשת", יצא אוחנה עם סדרת הרצאות שנקראת "לראות את החיים" ועוסקת בין היתר במחלת העיניים הקשה שלו, במסוגלות והעצמה.

אביחי אוחנה נולד בשנת 1989 באילת כבן בכור מארבעה למשפחה מסורתית. כנער חלם להיות לוחם בשייטת, בגיל 18 כאשר אובחן בלשכת הגיוס כחולה במחלה נדירה שגורמת לשדה ראיה מוגבל עד עיוורון - החלום התנפץ . הוא משרת שנה בתפקיד מנהלה ביחידה בה אחרים מגשימים את חלום הלוחם שלו. לאחר שחרורו מהצבא ,המפגש עם משחק הפוקר ספק את יצר התחרותיות שלו וכמי שנוהג ללכת עד הסוף בכל דבר שהוא עושה ולהיות הכי טוב שהוא יכול, נמשך אביחי אל המשחק המנטלי ולאחר לימוד אצל מנטורית בינלאומית ואימונים, החל להתפרנס מפוקר ולהסתובב בעולם. דרכו הייחודית להתמודדות עם מגבלת הראיה משלבת את לימוד הקבלה והסוד ועקרונות שאימץ כשחקן פוקר. לאחר שמונה שנים חזר לאילת והחל לימודי תואר באוניברסיטת בן גוריון - פסיכולוגיה ותקשורת. ל"אח הגדול" הגיע בזכות מפגש מקרי עם מלהק בחוף הים באילת. אוחנה, שהצליח למלא אולמות עם ההרצאה שלו החליט לחבור ליוצא הריאליטי איתם ישראלי, שגם הוא כבר רץ מספר שנים עם הרצאה משלו העוסקת באותו תחום. איתם ישראלי, מנחה ומרצה למוטיבציה, מלווה בכלבו הנאמן וולטר.

מאז שאיבד את מאור עיניו בגיל 22, לאחר כשני עשורים של התדרדרות בראייתו, התמודדויות רגשיות וחברתיות, משברים וקשיים רבים, יודע איתם ישראלי "שאם ישנו לאדם איזה שהוא למה שלמענו יחיה, הוא יוכל לשאת כמעט כל איך". איתם הוא ספורטאי רב תחומי פורץ גבולות, שניפץ לעצמו את האמונה על הבלתי אפשרי, לאחר שסיים את חצי המרתון השלישי בחייו וחצה את קו הסיום בפעם השלישית תוך 30 יום. איתם מדורג כשלישי בעולם בשייט מפרשיות בשייט העיוורים וזוכה גביע אליפות אירופה ב 2009- כסנטר נבחרת ישראל בענף הכדור שער. כיום איתם מאמן בעצמו את נבחרת השייטים של ישראל ומלווה בריצה אנשים רבים. ישראלי, בן 33 ,יזם חברתי ובעליו של המותג "רוצים עושים" .איתם ואביחי סוחפים את הקהל עם סיפורים מחייהם שנתפסים אצל אחרים כמכשולים וקשיים ועבורם מהווים מקפצות והזדמנויות לחיים ללא גבולות ועתירי הצלחות. הסיפורים מתובלים בהומור ורצופים בתובנות.

 

 

'לא רואים ממטר', יום שלישי | 14.8 | 20:00

אולם מופעים מונארט, דרך ארץ 8, אשדוד.

 

להזמנות *9609 או בטלפון 054-4593234

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
14/08/2018
ג׳ בֶּאֱלוּל תשע״ח
שלישי
20:00-21:30
מונארט מרכז תרבות 104 פרטים בטלפון