ניווט באתר > דף הבית>מועדון הקצב של אביהו פנחסוב

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב

מידע כללי

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב / הקהל מצביע ברגליים, בידיים ובגרון ניחר

"מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" הוא תופעת שטח סוחפת ומרתקת! כל ניסיון להגדיר את המועדון לא יעשה חסד לחוויה הגדולה שהיא המועדון. הוא של כולם, שייך לכל זמן ולכל מקום, לכל ז'אנר ולאף ז'אנר. מועדון הקצב הוא קרקס נודד שיוצר את המציאות בעצמו בכל מקום שאליו הוא מגיע והבמה היא חלל ההתרחשות. ההופעה היא חפלה צבעונית ומעוררת חושים, עירוב תרבויות, ז'אנרים ותקופות, אלוויס פוגש את אריס סאן, מתובל בדיסקו, פ'אנק, מוזיקה יוונית וטורקית, והכל עטוף בסאונד חם ועשיר.

יחד עם אביהו, אביהו לנדוור בשמו האמיתי- הקול, הפנים והרוח של המועדון, נותנים את הקצב גם אגדת הרוק, ממייסדי הצ'רצ'ילים חיים רומנו (בוזוקי), ניצן אייזנברג (בס) ניר טייב (כלי נשיפה),יפתח שחף (גיטרות), יאיר צברי (שירה, כלי הקשה) והמתופף טל כוכבי, בנו של מתופף "צלילי הכרם", יגל כוכבי. הביקורות מהללות : ליאור שרעבי, מ'עכבר העיר' כותב, "נוסטלגיה חדשנית עם הרבה לב ונשמה… אמש אביהו פנחסוב ולהקתו את המועדון המעונב לחפלה יוונית-צוענית מלאת תשוקה ואהבה למוזיקה. היו אפילו ריקודים על השולחנות".

עמי ברנד, מעתון 'כלכליסט' מתלהב,  "מעבר למיומנות הנגינה, המופע של מועדון הקצב מובל בידי וירטואוז אחד שבא בכלל מעולם המשחק. ההומור והחוש של פנחסוב לבמה הופכים את ההופעה הזאת לאירוע שאי אפשר להישאר אדישים אליו".                                                                                                                                                         

בית אריה קלנג, רחיאיר 2,אשדוד. יום רביעי, 13.9.17,בשעה  21:00 מכירה מוקדמת: 90 ₪. מכירה ביום האירוע 100 ₪  לפרטים: 08-9221883

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
13/09/2017
רביעי
21:00-23:00
בית אריה קלנגר רח' יאיר 2 100 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
08-8545076