ניווט באתר > דף הבית>סטנד-אפ בבישול : לצחוק כל הדרך לשולחן.

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

סטנד-אפ בבישול : לצחוק כל הדרך לשולחן.

מידע כללי

 

 

סטנד-אפ בבישול : לצחוק כל הדרך לשולחן.

יהב קריטי, שף ובעלים של חברת " שף על גלגלים " המתמחה במופעי בישול חווייתיים מגיע למרכזים הקהילתיים בעיר למופע של סטנד-אפ בבישול-אירוע מצחיק וטעים.

 

טרנד הבישול המציף את מסכי הטלוויזיה בשלל תכניות לא פסח על אשדוד: ערב חוויתי המשלב את חווית הבישול מהמטבח האסיאתיי, סטנד-אפ הומור ומוסיקה עם השף יהב קריטי ייערך במרכז הקהילתי "נווה יהונתן" זאת הפעם השנייה לאחר אירוע ראשון מוצלח וביקוש גואה למופע נוסף בהמשך יגיע המופע גם למרכז הקהילתי ....

על האירוע מנצח השף יהב קריטי ,הבעלים של חברת 'שף על גלגלים' המציינת 13 שנים לפתיחתה .ארבעת השפים של " שף על גלגלים" בוגרי בתי הספר לבישול 'תדמור' בהרצליה 'דן' תל אביב וצוותי הבידור במלונות אילת הם קודם כל בדרנים לא קטנים, המגיעים למופעים עם כל מה שצריך בכדי לתבל לכם את האירוע בהומור וטעמים לפי בחירה אישית- אוכל טרי ומשובח ע"י הכנה במקום והרבה "גוד טיים" במופע של סטנד-אפ בבישול. על השפים מנצח השף יהב קריטי, שף ויועץ קולינרי ומי שהיה מנחה פינת בישול בתכניתה של " אודטה" בערוץ 10 המספר לנו איך הכול התחיל, "עד גיל שלוש הייתי בטוח ששמי הוא " בוא תטעם "...תמיד הגישו לי מן הסירים המבעבעים על הגז עוד לפני שכולם היו מתיישבים סביב השולחן... הריחות המשכרים מהסירים של סבתי ואמי מלווים אותי עד היום בכל מגע שלי עם אוכל.

את קסם מקצוע הטבחות פגשתי דווקא באילת בעודי חבר בצוות הבידור של אחד המלונות המובילים בעיר. הייתי מוצא עצמי מרחרח ומכרכר סביב שפית המלון במקום להרקיד את אורחי המלון בבריכה... היום אני משלב את הקסם של שני המקצועות - בישול ומשחק." בשנים הראשונות לאחר סיום לימודיו בתדמור החליט יהב להתמחות ולהתנסות בכמה שיותר סגנונות בישול מהמקום ממנו הם באו והרחיק עד להודו כדי ללמוד את נפלאות הצ'ילי והתבלינים ולתאילנד בשביל לחוש ולהביא את טעמי המזרח לצלחת הישראלית, "את הקסם הגדול והתשוקה למקצוע אני מקבל מסיורים קולינרים שאנו מקיימים ברחבי הגלובוס האומנות הצרפתית בקינוחים , הגאונות האיטלקית בבצקים והחוכמה של המזרח ברטבים אקזוטיים סוחפים אותי בכל פעם מחדש." לשאלתנו איזה ספר בישול חביב עליו הוא עונה, " 'מהמטבח באהבה' של רות סירקיס האגדית... הרי ממנה הכל התחיל בארץ." נזכיר כי ביתה של רות ,תמי סירקיס הופיעה רק לאחרונה במרכז הקהילתי 'טנה'(רובע ה') במופע 'עשרת הדיברות לאירוח שפוי'-ללא כל ספק הופכת אשדוד למעצמה קולינרית.

אוכל שאינו כשר לא יעבור אצלו את מחסום השפתיים, "אני חולם על תכנית טלויזיה משלי, שבה אוכל להראות לכולם שאוכל כשר יכול להיות אחלה אוכל, על אף מגבלות הכשרות. גם עץ לא יכול להתקיים ללא שורשים... אסור שנשכח מי אנחנו -אחת המנות הטעימות שאני מכין, עוד מבית סבתא, היא מאפה הלחם בעג'ון הסורי: אותו בצק חם ופריך עם בשר טלה וצנוברים קלויים, שבבי בצל עגבניות וסומק... עושה אותי רעב רק לחשוב על זה."

יהב מעולם לא רצה להיות שף שמתרוצץ מאחורי הקלעים במטבח ללא מגע וקשר עם הלקוחות הסועדים. ב"שף על גלגלים " הוא מכין את הארוחה לעיני האורחים, מצחיק אותם והופך אף אותם לשפים ליום אחד. ואיך נסכם אנו שואלים את יהב קריטי והוא משיב בחיוך, "החיים יפים וקצרים, אז אל תנוחו בין מנה למנה."

 למידע נוסף : 08-523187

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
11/12/2017
כ״ג בְּכִסְלֵו תשע״ח
שני
19:30-21:00
מרכז קהילתי "תקוותנו" 20 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: