ניווט באתר > דף הבית>מארק אליהו: מוזיקאי המשייט באטלס רחב ועתיק

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

מארק אליהו: מוזיקאי המשייט באטלס רחב ועתיק

מידע כללי

 

 

מארק אליהו: מוזיקאי המשייט באטלס רחב ועתיק.

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" מביאה אלינו את מופע הדואו החדש של היוצר והמוסיקאי מארק אליהובקו מוזיקלי חורפי ואינטימי בגלריה של בית אריה קלנג- בית האומנים החדש בגבעת יונה.

 

את הפרויקט "מוזיקה בקלנג" המתקיים במסגרת הפעילות של "החברה העירונית לתרבות" מנהל אומנותית המוזיקאי האשדודי שלום תשובה, העומד בראש ההרכב המוזיקלי Chuva,יוצר ועובד מגיל 20 עם אמנים מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל, ביניהם: מאיר בנאי ז"ל, אלי מאירי ותמנע ברואור המספר לנו, "המופע של מארק אליהו מלווה את אלבומו החדש "דרכים" בליווי הפסנתרן אלדד ציטרין. מארק אליהו באמת מנווט באטלס רחב ועתיק, שיוצא מאזור מרכז אסיה, עובר לקווקז, לפרס, למזרח התיכון, לאוטונומיות יהודיות, ערביות, מיסטיות, וגם חולף על פני הרמוניות מערביות ומעודכנות."

המפגש המוזיקלי והאישי בין השניים מייצר כימיה מיוחדת המרחיבה את המנעד המוזיקאלי של כל אחד מהם ויוצרת צלילים חדשים ומרתקים, כאשר מארק אליהו מנגן בקמנצ'ה ובגלמה ואלדד ציטרין מנגן על פסנתר וקלידים.השם מארק אליהו מנצנץ כבר מזה שנים בזירת המוזיקה הישראלית ומחוצה לה. סוג אחר של מוסיקאי.

מארק, בנו של המלחין והמוסיקאי פרץ אליהו, גדל בבית מוסיקלי במובן הטוטאלי של המילה: המוסיקה היא העבודה, האהבה, הלימודים והפרנסה. מוסיקה היא הכול. מארק ינק ונשם מוסיקה כאורח חיים, וכבר בגיל צעיר מאוד (16) החל את מסעותיו ברחבי העולם לחקר המוסיקה במפגשים עם מאסטרים שונים. השליטה של מארק בקמנצ'ה שלו שנבנה לפני 150 שנה הפכה לשם דבר.

הסאונד המיוחד של הכלי המרתק, בעל האקוסטיקה יוצאת הדופן, נישא למרחוק, ומזה שנים שמארק מוזמן להופיע איתו על במות בארץ ובחו"ל. סדרת המופעים הראשונה "מוזיקה בקלנג"נפתחה במאי האחרון ומאז הספיקה לארח מגוון רחב של אמנים להופעות חיות ואינטימיות לצד מאות מבקרים שהגיעו ליהנות ממוזיקה איכותית באווירה הייחודית של בית האמנים החדש בגבעת יונה. בהמשך חודש דצמבר יופיעו המוזיקאי האשדודי איתמר חלוץ והצמד הדס קליינמן ואביב בכר.

 

מכירה מוקדמת 70 ש"ח ביום האירוע 80 ש"ח 

 

לפרטים ורכישה: 08-9221883

 

 

 

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
13/12/2017
כ״ה בְּכִסְלֵו תשע״ח
רביעי
21:00-22:30
בית אריה קלנג ללא תשלום לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: