ניווט באתר > דף הבית>מופע מחווה לאסתר עופרים

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

מופע מחווה לאסתר עופרים

מידע כללי

 

 

מופע מחווה לאסתר עופרים-בביצוע הצמד פיליפ ביסמוט ויוליה סוקולוב.

 

 

פיליפ ויוליה סוקולוב: הוא - נדד בעולם ובין מקצעות שונים, עד שעלה לישראל ונתגלה רק בגיל 51-ככישרון גדול בשירת שאנסונים ובלדות, היא-זמרת סופרן יפהפייה שעלתה מביילורוסיה וצעירה ממנו בשני עשורים...יחד הם זוג על הבמה וגם בחיים.

כבר נושרים העלים בשדרות וגנים ,כבר רוכבות במרום שיירות עננים, וכוכב אחרון שם נחבא אל כליו - סתיו...סתיו...סתיו... " ישירו הצמד פיליפ ביסמוט ויוליה סוקולוב את מילות אחד משיריה המזוהים של אסתר עופרים , שחקנית וזמרת ישראלית בינלאומית. הנחשבת לאחת מהזמרות הישראליות המצליחות והמוערכות ביותר בארץ ובעולם. פיליפ ביסמוט עלה לארץ לפני 15 שנים, לאחר שנדד בעולם בין טוניס, דנמרק, אוסטריה וישראל ובין שלל תפקידיו המקצועיים אפשר למנות מנהל שיווק, מדריך גולף ואיש נדל"ן.

אביו היה נשיא הקהילה היהודית בטוניס וסנאטור בפרלמנט עד למהפכה ופיליפ עצמו ניהל עסקי תיירות לישראלים שביקרו בטוניס כל זאת מבלי שידע מילה בעברית. בהיותו בן 51, החל לשיר פה במקהלות, אחת מהן של המנצח ומלחין יאיר קלינגר. "הוא כנראה הרגיש משהו שאני לא הרגשתי", משחזר פיליפ, "ולקח אותי להקלטה ניסיונית של שיר שיצא מצוין ואז קיבלתי החלטה לשיר באופן מקצועי". המורה לפיתוח קול במקהלה שבה נתגלה פיליפ, הייתה יוליה סוקולוב, זמרת אופרה יפהפייה בת 31, ילידת ביילורוסיה שעלתה לארץ שנים אחדות לפניו, ב-1995.יוליה למדה מוסיקה בארץ הולדתה, מילדות ושרה במקהלות מגיל 11.

לאחר שעלתה לארץ שרה במגוון סגנונות, כולל פופ וג'אז, אך לא הצליחה להתחבר אליהם. כשנתקלה בהקלטות של זמרת האופרה הנודעת מאריה קאלאס – הרגישה שהגיעה הביתה והחלה לפתח את הכיוון הקלאסי. היא סיימה את האקדמיה למוסיקה בירושלים והגיעה לאופרה ישראלית. בגילה הצעיר כבר הספיקה לזכות בפרס ככלת תחרות השירה של האקדמיה, לחזור מלימודי מלגה מטרופוליטן אופרה בניו-יורק ולהופיע עם תזמורות באר-שבע ורעננה. היום היא מופיעה גם ברסיטלים קלאסיים משלה וגם עם גדולי המוסיקאים .הם מופעים יחד במקומות שונים בארץ. בהופעות הם מחברים בין הסגנון האופראי שלה ושירת בלדה שלו.

יוליה ופיליפ שרים בשבע שפות ויחד הם הרכיבו כ- 14 מופעים שונים. המופע "מחווה לאסתר עופרים " ערב שירה נוסטלגי ומיוחד של שיריה האהובים והמוכרים של אסתר עופרים כולל ביצועים מרגשים של השירים "ואולי" " זמר נוגה" " מה אומרות עינייך" "סתיו " "היו לילות" ועוד .ילווה בפסנתר : איגור אוסטרובסקי .

יום שלישי , 20.2.18, בשעה 20:00 , הספרייה עירונית ,רחוב קיבוץ גלויות 4, אשדוד.

כרטיס במחיר 20 ₪ בלבד.

טל': 08-8564280 

 

 

 

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
20/02/2018
ה׳ בַּאֲדָר תשע״ח
שלישי
20:00-21:30
הספריה העירונית 20 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: