ניווט באתר > דף הבית>ככלות הקול והתמונה

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

ככלות הקול והתמונה

מידע כללי

 

ככלות הקול והתמונה

דני בסן ,סולנה האגדי של להקת 'תיסלם' מגיע לבית אריה קלנג.

 

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" מביאה אלינו את הזמר דני בסן, סולן להקת תיסלם האגדית, שהפך לאחד הקולות המזוהים עם הרוק הישראלי במהלך שנות השמונים במופע אינטימי בגלריה של בית אריה קלנג - בית האמנים החדש בגבעת יונה.במופע מספר דני את סיפור חייו ואת הסיפורים שמאחורי השירים שנכתבו עבורו במרוצת השנים וגם שיר חדש: 'מלחמה בראש', שהלחין למילותיו של מאיר גולדברג, הלום קרב ממלחמת לבנון יוצא השבוע. השיר עוסק בתופעת הפוסט-טראומה שחווים צעירים בשירות הצבאי שלהם ומתאר ממקום אישי את חוויית המציאות של לוחמים רבים ובני משפחותיהם. שירו "דרכנו" הפך ללהיט ענק בביצוע המחודש שנעשה לו בסדרה "הבורגנים". העבר כסולן הפרוע של תיסלם נחרת בתודעה - האיפור, תחפושת העטלף וההשתוללות המופלאה על הבמה והם מנוגדים לדרכו הצנועה והסולידית שהוא עושה מאז כסולן.

במופע החדש והאינטימי של בסן, שמתחיל לרוץ בימים אלה, לא תמצאו במה ענקית, "המופע הוא אישי, אינטימי, אוטוביוגרפי ומורכב מסיפורים על החיים שלי ועל מאחורי הקלעים של השירים ויש בו המון שירים מרגשים, להיטים מוכרים, שירים חדשים. בכלל, זה ערב מקסים, ואני מתכוון לצאת לסיבוב עם המופע הזה בכל מקום שרק ירצו שנבוא." 14 שנים חלפו מאז אלבומו האחרון של בסן, שקריירת הסולו שלו כללה שלושה אלבומים ולהיטים כמו "ככלות הקול והתמונה", "דרכנו", "דברים שרציתי לומר" ועוד-לצד שירים מוכרים ואהובים בסן יבצע גם שירים שנשכחו והוצאו מהמגירה במיוחד למופע וכמובן שירים מלהקת האם תיסלם, שקיבלו עיבוד אישי ומיוחד לערב הזה.

בין השירים במופע: "הילד שבי", "דרכנו", "ככלות הקול והתמונה", "יש לך אותי", "חצבים פורחים", "לראות אותה היום", "רוקנרול" ועוד!

יום רביעי 14.3,בשעה 21:00 ,בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד.

מכירה מוקדמת : 70 ש"ח, מכירה ביום האירוע : 80 ש"ח

טלפון לבירורים : 08-9221883

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
14/03/2018
כ״ז בַּאֲדָר תשע״ח
רביעי
21:00-22:30
בית אריה קלנג 70 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: