ניווט באתר > דף הבית>על אהבה ומה שבדרך : מסע מוזיקלי בעקבות הלב .

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

על אהבה ומה שבדרך : מסע מוזיקלי בעקבות הלב .

מידע כללי

 

על אהבה ומה שבדרך : מסע מוזיקלי בעקבות הלב .

ליין המופעים 'מוזיקה בקלנג' מארח את רוני וחגי רוסנק למופע שהוא סיפור אישי מרתק.

 

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" מביאה אלינו את המופע "על אהבה ומה שבדרך" של בני הזוג והצמד המוזיקלי רוני וחגי רוסנק המספרים לנו מה קורה כשבחור דתי פוגש בחורה חילונית בהודו ומחליט שהיא אשתו המיועדת- מופע סוחף ומרגש הנוגע בקלילות ובהומור באתגר הכי גדול שלנו – איך לאהוב ולהישאר מי שאתה.


על הבמה הם מספרים על בכנות ובחשיפה מרשימה את סיפור השתלשלות האירועים מאז שנפגשו בחוף הים בגואה לשלושה ימים ועד למפגש שלהם על הבמה כזוג נשוי, על הדרך שהם עברו מאז ועד עכשיו והקהל נחשף לרגעים, לרגשות ולאמונה שהשניים חוו במהלך המסע. כשחגי בחור דתי פגש את רוני, בחורה חילונית לגמרי. ללא סיבה הנראית לעין מחליט חגי כי רוני תהיה אשתו. מאותה נקודה מתחיל חגי במרדף אין סופי להגשמת היעד. המופע מסופר בשתי זוויות, של חגי ושל רוני. חגי בטוח בדרכו שרוני היא אהבתו, אך רוני רואה את הדברים אחרת לגמרי, מה שמאפשר לקהל להיכנס לליבו של חגי שלא מרפה ומנסה בכל דרך אפשרית להגיע לליבה. האופטימיות של חגי, שמהצד נראתה לי מדאיגה, מתמשכת לאורך המסע כולו. גם כאשר בשיחת טלפון מהודו מבשרת לו רוני שיש לה חבר אוסטרלי הוא ממשיך להיות אופטימי. המוזיקאים רוני וחגי רוסנק מספרים את סיפורם האישי, המיוחד והמרתק ומכניסים את הצופה למסע קסום לתוך עצמו – לאהבה, לפחדים ולאומץ החבוי בו. איך לב סגור יכול להיפתח לאהבה? מאיפה מתחילים לבנות בית שאורח החיים כל כך שונה? ועד כמה רחוק יכול ללכת גבר בשביל למצוא את האחת שפגש במסעדה? לא מעט סיפורי אהבה מתפתחים בהודו.

לא מעט סיפורי אהבה מתפתחים שם גם בין זוגות מעורבים, שבהם רק אחד מהצדדים הוא דתי, אבל מה שמחזיק ומרומם את הסיפור והמופע הזה, מעבר למסר החשוב שהוא טומן בתוכו, הם רגעים של קומדיה ורגש, שחגי ורוני הצליחו ללכוד בשילוב שבין הבדלי העולמות שהיו בין השניים. רוני וחגי זוג נשוי, אמנים יוצרים שהשלם שלהם מגדיל את סך חלקיו: חגי מוזיקאי וזמר, כותב ומלחין, רוני כותבת , חולמת ויוצרת, משתמשת בחומרים של החיים ובאופי היזמי כדי לגרום לדברים לקרות . כשהיא "נתקעת" - חגי לוקח את זה צעד קדימה ומבריק ברעיון, וכך הם מעלים אחד את השנייה ובעיקר נהנים מיצירה משותפת .הזוג חיים בכרכור, משלבים מוזיקה הומור, בעיקר הומור עצמי, עם הרבה רוח ותובנות מעניינות על החיים. את מיזם "מוזיקה בקלנג" בהפקת החברה העירונית לתרבות הפנאי מנהל אמנותית המוזיקאי האשדודי שלום תשובה, העומד בראש ההרכב המוזיקלי Chuva, היוצר מגיל 20 עם אמנים מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל האומר לנו ," יש כאן בהחלט הופעה לא שגרתית ומעניינת, ואם תתנו להם צ'אנס תראו כמה חזק זה כשהם שרים מהלב."

ושלום גם מזכיר לכולנו ששבוע לאחר מכן יגיעו עוזי פוקס, רוני פיטרסון ומשה לוי למופע נוסטלגי של קאברים- יש בהחלט למה לצפות.


'על אהבה ומה שבדרך' רוני וחגי רוסנק, יום רביעי 21.03.18, בשעה 21:00,בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד.

מכירה מוקדמת 55 ₪. ביום האירוע 60 ₪.

למידע והזמנות חייגו :08-9221883

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
21/03/2018
ה׳ בְּנִיסָן תשע״ח
רביעי
21:00-22:30
בית אריה קלנג 55 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: