ניווט באתר > דף הבית>סדנת צילום בסלולר

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר

סדנת צילום בסלולר

מידע כללי

רוצים להחיות את התמונה שלכם באמצעות הטלפון הנייד? סדנת צילום בסלולר תפתח בבית אריה קלנג!


מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב, בחורשה ליד הבית ורואים את הרגעים היפים של החיים? אולי בעצם אתם מאלה שמטיילים במקומות הכי יפים שיש לעולם להציע לנו ואתם רוצים לנצור לכם את הרגע? או אם אתם רוצים להפיץ לעולם את מה שיש לכם להציע ופשוט לא יודעים איך?

התשובה : בקלות!

קובי רפאלי, אחד מצלמי הסמארטפון המובילים בארץ ובעולם ומהאינסטגרמים המוכרים והמשפיעים ביותר ילמד אתכם את עקרונות הצילום הבסיסים - והכל דרך הסמארטפון שנמצא אצל כל אחד מכם בכיס!

קובי , מראשוני האינסטגרמרים בארץ ובעולם- צלם מנוסה שייצג את ישראל במספר מפגשי צלמי אינסטגרם מהעולם. האחרונים שבהם השתתף: מפגש אינסטגרמרים באיים המלדיביים ובהרים המושלגים של צרפת, צילומי אופנה של קולקציית חורף של חברת קרייזי ליין, הוביל טור של שלושה ימי צילום ברחבי הארץ במסגרת השקה של דגמי רכב הספורט פרארי ומזארטי, מעביר את הידע לקהלים רבים ומגוונים. זכה בפרס צלם השנה, במסגרת טקס האוסקר השנתי הישראלי של אינסטגרם ועוד.

רפאלי, מנהל פרויקטים בכיר בתחום המערכות מידע, צלם ומראשוני האינסטגרמרים בארץ ובעולם. הדבר שמאפיין את קובי הוא הצילום והעיבוד שנעשה לתמונות והסרטונים באמצעות הסמארטפון בלבד, בגלריה שלו באינסטגרם תמצאו שלל תמונות מזוויות צילום בלתי שגרתיות, סגנונות צילום רבים ומגוונים ובעיקר מעוררי השראה. סך העוקבים בחשבונות אלה מגיע לחצי מילון עוקבים ויותר הפונים לקהל לקוחות בארץ ובעולם. באמצעותם קובי חושף צלמים מוכשרים מוכרים יותר ומוכרים פחות, מידי יום ונותן להם במה בכל אחד מחשבונות אלה בהתאם לקטגוריה ונושא הצילום. קובי השתתף וזכה בעשרות תחרויות בארץ ובעולם ותמונותיו זוכות לפרסום רב במדיה החברתית.

בינואר 2017, קובי זכה בתואר היוקרתי והנחשב, "צלם השנה" במסגרת תחרות האוסקר הישראלי של אינסטגרם בו השתתפו מאות צלמים מובילים בארץ. נבחר על ידי רשת המלונות העולמית "קלאב מד" לייצג את ישראל בשלושה מפגשי אינסטגרמרים מובילים ממספר מדינות אשר התקיימו באיים מלדיביים ובאלפים הצרפתיים. נבחר על ידי חברת המכוניות היוקרתית פרארי ומזראטי לצלם ולמתג את הרכבים במסגרת "מסע מצולם" אשר נמשך שלושה ימים בנופיה המדהימים והמיוחדים בארצנו. נבחר על ידי חברת קרייזי ליין לצלם סרטונים קצרים של קולקציית חורף 2018 ועוד.

מוביל דעת קהל בעולם הרשתות החברתיות ובדגש על אינסטגרם והוציא לפעול קמפיינים רבים בארץ ובעולם ובין לקוחותיו רשויות מקומיות, גופים ציבורים, חברות מובילות בארץ ובעולם.

 

בסדנה תקבלו ידע רב ומעשיר בכל סגנונות הצילום המוכרים והנפוצים (נוף, תקריב, דיוקן, טבע, תנועה ועוד), צילום במכשיר הסלולרי הכוללים מפגשי טכניקה וקומפוזיציה והתייחסות לתאורה:אין מצלמים נכון? איך משדרגים את הצילום? איך עושים עיבוד לתמונה באמצעות אפליקציות בסלולר בלבד?בנוסף, מפגשי שטח במסגרתם נלמד שימוש נכון במכשיר, התאמת ההגדרות בהתאם לתנאי הסביבה, טיפים לצילום נכון ודגשים עשה ואל תעשה .תרכשו כלים ושיטות לעיבוד נכון של תמונה ולמתעניינים בתחום המדיה החברתית אינסטגרם מובטחת הכרות בסיסית שתאפשר פרסום ושיתוף התכנים בהתאם להעדפותיכם, השימוש באינסטגרם -מה זה בכלל? האם הוא באמת משפיע? איך מפעילים את הכלי הזה הכי נכון שאפשר? איך יוצרים קשרים ומשמרים אותם לטווח הארוך? ולמה הרשת החברתית הזו תמיד בעלייה?

סדנת צילום סלולר -בהדרכת קובי רפאלי,

2 סדנאות: יום שני,14.1.19 ויום שישי,18.1.19 ,

בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד.

למידע והרשמה:08-9221883

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
18/01/2019
י״ב בִּשְׁבָט תשע״ט
שישי
09:00-12:00
בית אריה קלנג 350 פרטים בטלפון