ניווט באתר > דף הבית>הרצאה: אלמוג בוקר "עמוק באדמה"

קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד

חדשות ועדכונים בעיר


  • תושבים יקרים, ההרשמה לקייטנות הקיץ 2020 הסתיימה !!!

הרצאה: אלמוג בוקר "עמוק באדמה"

מידע כללי

אלמוג בוקר לוקח אתכם למסע מטלטל בתוך מנהרות חמאס ומכניס אתכם לבתי התושבים בעוטף, שהולכים לישון מדי לילה עם רעשי החפירות. דרך העיניים שלו כעיתונאי, כתושב עוטף עזה וכאב לשלושה ילדים קטנים, בוקר שהציף מחדש את איום המנהרות, מאפשר הצצה אל מאחורי הקלעים של מה שקורה עמוק באדמת העוטף ועל החיים מעל פני הקרקע.

בוקר מספר על החיים משני צידי הגבול, על מערכת היחסים המורכבת בין הצבא לתושבים, על הצנזורה וגם על חשבון הנפש האישי שלו כעיתונאי שהיה מודע לאיום המנהרות בימים שלפני מבצע 'צוק איתן'.

בהרצאתו של בוקר באים לידי ביטוי ההיבטים השונים של החיים ביישובי עוטף עזה לאור המתרחש בשנים האחרונות. את ההרצאות מעביר בוקר מנקודת המבט של תושב ואב לילדים צעירים החי בתוך מציאות של נפילת טילים מדי כמה ימים. ההרצאות של בוקר עוסקות בנעשה באמת ברצועת עזה ולא מפורסם בתקשורת.

במהלך ההרצאה מביא בוקר את הסיפורים המרגשים ביותר ואלו אשר נותרים מחוץ לשעות השידור של הפריים טיים. ההרצאה מלווה בקטעי וידאו מרגשים, בתמונות שונות ובעדויות, המעניקים כולם יחד את התחושה האמתית של המגורים ביישובי עוטף עזה כאב וככתב. ההרצאה סוקרת את החיים ביישובי עוטף עזה דרך האירועים המשמעותיים ביותר בעשור האחרון: חטיפת גלעד שליט, תקופת ההתנתקות, מבצע עופרת יצוקה, הפיגועים בגבול ישראל מצרים ועוד. 

יום שלישי,30.4.19 , בשעה 20:00 . מרכז קהילתי 'תקוותנו'(רובע א'),רח' המעפילים 21, אשדוד

20 ש"ח בלבד כחלק ממיזם הפנאי: התושב במרכז הקהילתי

להזמנות:08-8523187

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
30/04/2019
כ"ה ניסן התשע"ט
שלישי
20:30
מרכז קהילתי תקוותינו 20 פרטים בטלפון -08-8523187
יומן גוגל יומן אאוטלוק יומן אפל