ניווט באתר > דף הבית>אירועי תרבות 1-8.9

קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד

חדשות ועדכונים בעיר


  • תושבים יקרים, ההרשמה לקייטנות הקיץ 2020 הסתיימה !!!

אירועי תרבות 1-8.9

מידע כללי

יום ראשון,1.9.19 בשעה 17:30 שעת סיפור עם דליה הספרנית ע"פ הספר "השבוע של הילי" : ספר רב חן השוזר בתוכו בחכמה ובתמימות, את הלך השבוע, דרך עיניה של פעוטה בת שלוש החיה בעולם המשפחתי המשתנה בימינו. הספרייה עירונית ,רחוב קיבוץ גלויות 4,אשדוד. טל': 08-8564280 .הכניסה חופשית.

 ביום ראשון 8.9, בשעה 17:30, 'תהיה בריא מוריס מגי'-הצגת ילדים של תאטרון הקרון: עיבוד לסיפור מאת פיליפ ס. סטיד ואיורים מאת ארין א. סטיד -מוריס הוא איש קטן שמתגורר בארגז כלים בבית-מלאכה. כל בוקר הוא נוסע לעבודה בגן-החיות ופוגש את חבריו הטובים: הפיל הגמיש, הצב הזריז, הקרנף המצונן, הפינגווין שמדבר פינגווינית והינשוף שפוחד מהחושך. כמו תמיד כשמוריס מגיע, גן-החיות מתעורר לחיים: מוריס בודק, מחבק, משחק וצוחק, מעודד ומודד, מקלח ומקנח (את האף) וגם שר שיר ערש על ענף. אבל יום אחד, מוריס לא הגיע לעבודה. החיות המודאגות החליטו לעשות מעשה...סיפור על חברות לא שגרתית בעולם קטנטן מלא קסם. בתום ההצגה יחולק משהו קטן ומתוק לילדים. הספרייה עירונית ,רחוב קיבוץ גלויות 4,אשדוד. טל': 08-8564280 .הכניסה חופשית.

ביום ראשון 8.9, בשעה 19:45 להקת 'אגדה'-משפחת סנדלר המוזיקלית, שהשתתפה בתכנית "משפחה בהופעה" עם צביקה הדר במופע המשלב מגוון רחב של סגנונות , משירי ארץ ישראל הטובה והישנה, מוזיקה קלאסית קלה ועד ללהיטי פופ עכשוויים. יורי סנדלר: שירה וקלידים, ינינה סנדלר: כלי נשיפה ושירה, גבריאלה סנדלר: שירה וכינור, טטיאנה סנדלר: שירה, כינור קלידים וניהול מוזיקלי. פארק אשדוד ים .הכניסה חופשית.

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
01/09/2019
א' אלול התשע"ט
ראשון
00:00
ללא תשלום פרטים בטלפון -
יומן גוגל יומן אאוטלוק יומן אפל