ניווט באתר > דף הבית>מלכת היופי של ירושלים

קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד

חדשות ועדכונים בעיר

מלכת היופי של ירושלים

מידע כללי

שרית ישי לוי מביאה ומספרת את הביוגרפיה האישית שלה, הישגיה העיתונאיים ומדברת על כתיבת ספריה הקודמים העוסקים בביוגרפיה ותיירות.

במהלך המפגש היא לוקחת את הקהל למסע במקורות ההשראה שלה לכתיבת הספר, בחוויה האישית שעברה עם כתיבתו ובהתמודדות עם ההצלחה העצומה של הספר. עוד היא מספרת סיפורים מאחורי הקלעים של כתיבתו.

בין היתר היא מתעכבת על התחקיר הארוך שערכה לפני ועם כתיבת הספר, מרחיבה על האירועים ההיסטוריים השזורים בו שהחלו בסוף המאה ה- 19 בתקופת התורכים, עבור בתקופת המנדט, המאבק בבריטים, המחתרות, מלחמת השחרור, הקמת המדינה ושנותיה הראשונות ועד אמצע שנות השבעים .

"מלכת היופי של ירושלים" הוא ספר על נשים. שרית מספרת בהרחבה על הדמויות הנשיות הראשיות: מרקדה, רוזה, לונה וגבריאלה וגם על דמויות המשנה: רחלי'קה, בקי ומטילדה פרנקו שדרך סיפורה מדברת שרית על תופעת צעירות הישוב שהתרועעו עם החיילים הבריטים והתוצאות הרות הגורל והאסון של קשרים מסוג זה בתקופת המאבק.

גם לדמויות הגבריות בספר: רפאל, גבריאל, דוד וגידי יש מקום לא מבוטל במפגש. שרית מספרת על מורכבות הדמויות ועל הפנים השונות והרבות של כל דמות ודמות.

"מלכת היופי של ירושלים" הגיע למעמד של ספר פלטינה, זכה בפרס ספר הזהב ופרס סטימצקי, נמכר בלמעלה מ- 200,000 עותקים, תורגם לשפות רבות וראה אור ב- 2015 – 2016 באיטליה גרמניה וארצות הברית.


9.5.21 בשעה 19:00

במונארט מרכז תרבות

כרטיס 50 ₪
קרדיט צילום: אלעד נחום באדיבות עולם האשה

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
09/05/2021
כ"ז אייר התשפ"א
ראשון
19:00
אולם מונארט 50
לחצו להרשמה ותשלום
תאריך 09/05/2021
כ"ז אייר התשפ"א
יום ושעה ראשון
19:00
מיקום אולם מונארט
מחיר 50
רכישה
לחצו להרשמה ותשלום
יומן גוגל יומן אאוטלוק יומן אפל