ניווט באתר > דף הבית>

קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד

חדשות ועדכונים בעיר

פסטיבל "לב ישראלי", פסטיבל ארצי המשלב אמנים ויוצרים עם וללא צרכים מיוחדים, חוזר אלינו גם השנה עם עשרות אירועים לכל הגילים.

הפסטיבל נולד מתוך אמונה כי תרבות ואמנות מהוות גשר לחיבור בין אנשים ופלטפורמה ליצירת שוויון הזדמנויות, מטרתו לחבר את כלל הקהילה על רבדיה השונים ולייצר שוויון הזדמנויות בתחום התרבות והאמנות.

20-25 בנובמבר, במוסדות התרבות ובמרכזים הקהילתיים ברחבי העיר אשדוד

הכניסה בעלות סמלית של 10-20 ₪ בלבד

במסגרת הפסטיבל יתקיימו לאורך 6 ימים, למעלה מ 30 אירועי תרבות, בהם ייקחו חלק יוצרים מתחומים שונים, מוזיקה, תיאטרון, צילום, ציור וקולנוע, לצד אמנים ויוצרים עם צרכים מיוחדים.

הפסטיבל נולד מתוך אמונה כי תרבות ואמנות מהוות גשר לחיבור בין אנשים ופלטפורמה ליצירת שוויון הזדמנויות. מדובר בפסטיבל "מיוחד" שמטרתו לחבר את כלל הקהילה על רבדיה השונים, ללמד אותנו לקבל את השונה ולייצר שוויון הזדמנויות בתרבות ואמנות.

הפסטיבל נוסד ביוזמת תחום צרכים מיוחדים בחברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד, בהובלת מרחב יצירה אשדוד ובשיתוף מנהל שירותים חברתיים ומחלקת חינוך מיוחד בעיריית אשדוד.

כל האירועים יתקיימו במוסדות התרבות והאמנות ובמרכזים הקהילתיים המונגשים לקהל הרחב והמופעים המרכזיים אף יתורגמו לשפת הסימנים ע"י מתורגמנית שתהיה נוכחת במופע.

בואו לקחת חלק ולהתרגש!

 

 

 

אירועים ברשת