קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד
חדשות ועדכונים בעיר
%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%20%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94
מגוון פעילויות בוקר חווייתיות לילדים בימי השביתה
במוסדות התרבות ובמרכזים הקהילתיים, הכניסה חינם
הספרייה העירונית ע״ש מאירהוף – קיבוץ גלויות 2 | רובע ב'
09:00 - מדור ילדים פעילות חופשית
10:00 - שעת סיפור ויצירה
12:00- שעת סיפור ויצירה
מרכז קהילתי תקוותנו -רח' המעפילים 21 | רובע ב'
9:15 - סדנת יצירה ואמנויות
10:15 - סדנת אמניות לחימה וכושר
מרכז קהילתי נווה יהונתן – הפעילות תתקיים באולם ביה״ס מגינים חטיבת הנגב 45 רובע ג'
8:15-13:00 – פעילות חופשית טרמפולינה
09:00-10:30 – משחקים של פעם
11:12:30 – משחקי מים
המוזאון לתרבות הפלשתים ע״ש קורין ממן -השייטים 16 -רובע ד'
הפעילות מתקיימת בין השעות 08:13-16:00
- ביקור בשתי תערוכות
- משחק חידות באפליקציה
- פעילות עם חוברת הפעלה ויצירה "עלילות משפחת פלשת"
- הכניסה והפעילויות הנ"ל הן ללא עלות להורים ולילדים.
מותאם לגילאי 4 ומעלה.
לפרטים נוספים 086224799
מרכז קהילתי טנה - רח' שלום שבזי 3| רובע ה'
8:15 - סדנת קרקס
8:15- סדנת בלונים
9:15- סדנת קרקס
9:15-פעילות יצירה
9:15 - סדנת בלונים
10:15- סדנת בלונים
10:15- פעילות יצירה
10:15-סדנת קרקס
11:30-סדנת בלונים
11:30-פעילות יצירה
11:30 - סדנת קרקס
מרכז קהילתי בית לברון –רח' נתן אלבז 19 | רובע ו'
8:15 -התכנסות ופעילות יצירה ומשחקים חופשי.
9:15- קפוארה עם עדן
9:15- היפ הופ עם אירן
9:15- תאטרון לגיל הרך
10:15- קפוארה עם עדן
10:15- היפ הופ עם אירן
10:15 - תאטרון לגיל הרך
11:00-11:30הפסקה
11:30- קפוארה עם עדן
11:30- היפ הופ עם אירן
11:30- תאטרון לגיל הרך
12:15 -13:00 סרט באולם
מרכז קהילתי חרצית –רח' הפרחים 18 | רובע ח'
8:15 –משחקיה
09:00 – משחקיה
09:00-סדנת אמנות
09:00-סדנת תנועה מוזיקלית
09:00-סדנת תאטרון הפטרייה הרגזנית
10:00 – משחקיה
10:00-סדנת אמנות
10:00-סדנת תנועה מוזיקלית
10:00-סדנת תאטרון הפטרייה הרגזנית
11:30 – משחקיה
11:30- סדנת אמנות
11:30-סדנת תנועה מוזיקלית
11:30-סדנת תאטרון הפטרייה הרגזנית
מרכז קהילתי אחווה - הפעילות מתקיימת בביה״ס היובל רובע הסיטי
08:15-09:00 - התכנסות פעילות נופש פעיל ודפי צביעה
9:00-9:45- סדנת תנועה מוזיקלית -מדריכה טל -אפי כפי
09:00-9:45 - סינקופה - מישל אדמון
9:00-9:45 - סדנת השף הצעיר
10:00-10:45- סדנת תנועה מוזיקלית -מדריכה טל -אפי כפי
10:00-10:45 - סינקופה - מישל אדמון
10:00-10:45- סדנת השף הצעיר
11:30-12:15- סדנת תנועה מוזיקלית -מדריכה טל -אפי כפי
11:30-12:15 - סינקופה - מישל אדמון
11:30-12:15- סדנת השף הצעיר
12:15-13:00 - הרקדה וסיום
מונארט מרכז תרבות רח דרך ארץ 8 - רובע הסיטי
08:15 - סדנת דאנס וטיקטוק עם שירה אלימלך ושי לי
9:45- סדנת דאנס וטיקטוק עם שירה אלימלך ושי לי
11:15 - סדנת דאנס וטיקטוק עם שירה אלימלך ושי לי
מוזיאון אשדוד לאמנות רח' דרך ארץ 8 - רובע הסיטי
08:15 - כתב חידה
09:15 - סדנת ציור -קו וכתם נפגשים
10:15- סדנת ציור -קו וכתם נפגשים
11:30 -סדנת ציור - קו וכתם נפגשים
הצוללת הירוקה רח, דרך ארץ 8 - רובע הסיטי
9:15 - סיור בצוללת הירוקה וסדנת יצירה מחומרים בשימוש חוזר -יצירת סירות מנייר עם המון קישוטים ויצורים ימיים.
11:30 - סיור בצוללת הירוקה וסדנת יצירה מחומרים בשימוש חוזר - יצירת סירות מנייר עם המון קישוטים ויצורים ימיים.
מרכז קהילתי ט' -שדרות ראשון לציון 4, רובע ט'
הפעילויות יתקיימו בין השעות 08:15-13:00
- סדנת יצירה
- משחקיה
- מועדון הסרט הטוב-הקרנת סרט
מרכז קהילתי עם שלום י״א - רח' הרי גולן 6 - רובע י״א
08:15 -סדנת יצירה
9:15 -פעילות כדורסל באולם ביה״ס נוף ים
10:15 -סדנת בלונים
11:30 -סדנת מולטימדיה ,מתנפחים ותופים
מרכז קהילתי דיונה – שדרות קק״ל 90 רובע י״ג'
8:15-9:15 - סטודיו 1 – סדנת קפוארה עם רן לוי
9:30-10:30 –סטודיו 1 – סדנת קפוארה עם רן לוי
10:45-11:45 –סטודיו 1 – סדנת קפוארה עם רן לוי
12:00-13:00 –סטודיו 1 – סדנת קפוארה עם רן לוי
8:15-9:15 - סטודיו 2 – סדנת הגנה עצמית וקרטה עם קובי בן לבן
9:30-10:30 –סטודיו 2 – סדנת הגנה עצמית וקרטה עם קובי בן לבן
10:45-11:45–סטודיו 2 – סדנת הגנה עצמית וקרטה עם קובי בן לבן
12:00-13:00 –סטודיו 2– סדנת הגנה עצמית וקרטה עם קובי בן לבן
09:15-11:00 - הקרנת סרט בבית הנוער
11:15-13:00- הקרנת סרט בבית הנוער
מרכז קהילתי דקל --שדרות רוטשילד 1 רובע טו' ,טז'
08:15 - התעמלות בוקר
09:15 - סדנת אמנות
10:00-סדנת אמנות
10:45 - סדנת אמנות
09:15 - סדנת ספורט
10:00-סדנת ספורט
10:45 - סדנת ספורט
08:15-13:00 - ביתני משחק ומשחקי חשיבה