ניווט באתר > דף הבית>

קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד

חדשות ועדכונים בעיר


  • תושבים יקרים, ההרשמה לקייטנות הקיץ 2020 הסתיימה !!!

מידע כללי

קול קורא

לאמנים ויוצרים תושבי אשדוד והסביבה הקרובה

די-ג'יי | אמנות הסאונד

תערוכה חדשה בבית אריה קלנג

 

הדי-ג'יי הוא אדם הבוחר ומנגן מוזיקה מוקלטת וקטעי מוזיקה אותם הוא יוצר, עבור קהל המאזינים. המונח, שמקורו מהשפה האנגלית (Disc Jockey) שימש לתיאור שדרני רדיו אשר ניגנו תקליטים.

כיום תחום המוזיקה והתקליטנות לסוגיו זולג ומתפתח לכיוונים שונים. סוגי הדי-ג'יי מובדלים ע"י קהל היעד, אופן הביצוע והפעלת מניפולציות על המוזיקה המושמעת. הדי-ג'יי הוא אמן, כפי שצלם, צייר, פסל, רקדן או שחקן הם אמנים. הוא מעורר רגש, אמן בקריאת הקהל וביצירת צלילי הקצב המאפשרים לאנשים להיות מאושרים ומחוברים.

 

בית אריה קלנג יוזם תערוכה חדשה, אשר תיפתח בתאריך 16.1.20 ותניח לראשונה את הפוקוס על דמות הדי-ג'יי כאמן ותספר אודות האמנות והאומנות של המקצוע והדמות.  בנוסף, תאפשר התערוכה הצצה אל הפס קול של אשדוד ותשאף לחשוף את קהל המבקרים בה אל עולם תוכן מתחדש, המקיף אותנו כחברה באופן בלתי אמצעי ואשר שוטף אותנו מאז שנות ה-70 ועד היום.

 

בית אריה קלנג, בית האמנים החדש באשדוד, מזמין אמנים פעילים היוצרים במדיומים שונים של מוזיקה, סאונד, וידאו ארט, עריכת וידאו ועריכה מוזיקלית לרבות עיצוב תעשייתי- תושבי אשדוד או שמקורם בעיר אשדוד, להגיש הצעות להשתתפות בתערוכה תחת הכותרת "די-ג'יי | אמנות הסאונד".

 

נשמח לקבל הצעות המציגות את הגישה של כל יוצר לדמות ולמושג הדי-ג'יי במציאות הנוכחית, ביחס לעיסוק הספציפי והגלובלי וכן ביחס לעיר אשדוד, נשמח גם לקבל הצעות המתייחסות לחזון העתידי בתחום המוזיקה האלקטרונית ודמותו של הדיג׳יי עבור החברה.

 

לפרטים נוספים והגשת מועמדות

בית אריה קלנג   08-9221883 

arieklangh@gmail.com 

 

 

האשטגים למחשבה

#godisaDj #Dj #Djart #musicproducer #selection #bpm #controler #mix #synthesizer#party #nightclub #musicfestival #beat #analog #sync #soundsystem

 

תאריך אחרון להגשת מועמדות: 5.12.19

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
16/01/2020
י"ט טבת התש"פ
חמישי
00:00
בית אריה קלנג , רח' יאיר 2, אשדוד ללא תשלום פרטים בטלפון -
יומן גוגל יומן אאוטלוק יומן אפל